בוק בת מצווה
להרגיש טוב יותר
מובטחת לך חוויה מדהימה ובלתי נשכחת
בוק דוגמנות
להרגיש נפלא
צילומי חוץ וסטודיו מותאמים לאופי ולקצב של כל אחת באופן אישי.

סיגל איילנד צלמת מקצועית

בלב רמת השרון ברובע אלון, בדיוק במקום בו מתמזגים בשלמות העיר והטבע הירוק, מחכה לכם מבנה מפלסי הבנוי כסטודיו לצילום. מתחם צילומים המציע קונספט עכשווי עיצובי ומסוגנן, המזמין את הנוף הטבעי והנוף האורבני של העיר להיכנס אל תוך לוקיישן של גינה שטופת אור. היום זה כבר ברור לי שהאהבה שלי בחיים היא לצלם אנשים בתקופות וברגעים הכי משמעותיים בחייהם ולתת להם את המתנה הכי יקרה עבורם, הזיכרונות שלהם בצורה אותנטית, אמיתית ואסתטית שישארו וילוו אותם לנצח.  אני מזמינה אתכן לסטודיו הכי מדליק ברמת השרון, בו מובטחת חוויה מדהימה ובלתי נשכחת שתלווה אותך כמזכרת נפלאה לכל החיים.

צילומי חוץ וסטודיו המותאמים לאופי של כל אחת באופן אישי, בגדים ואקססורייז ממיטב המעצבים, מאפרות ומעצבי שיער מהמובילים בישראל, חדרי הלבשה ועמדות איפור, מאפרות ומעצבי שיער, סטייליסטית, תאורה וסאונד, זרים לראש ועוד.. עומדים לשירותכם בסטודיו. בסטודיו מתחם לעיצוב גרפי, בו גרפיקאיות מתחום האופנה והפרסום, מעבדות ומלטשות כל תמונה. ליטוש בפוטושופ מטפל באלמנטים כמו פגמי עור, צלקות, אקנה, והצרת היקפים. תוך שימוש במצלמות איכותיות, תוכנות פוטושופ ועיבוד מתקדמות, נוכל להפיק עבורך בוק מקצועי שיפתח לך דלתות וכבר מיד תוכלי להשתלב בהפקות בארץ ובחו”ל. באיילנד סטודיו מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות. בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך. האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

בוק בת מצווה

בוק דוגמנות

בוק יום הולדת

אלבומים דיגיטליים

אצלנו מרגישים בבית

צילומי חוץ וסטודיו המותאמים לאופי של כל אחת באופן אישי, בגדים ואקססורייז ממיטב המעצבים, מאפרות ומעצבי שיער מהמובילים בישראל, חדרי הלבשה ועמדות איפור, מאפרות ומעצבי שיער, סטייליסטית, תאורה וסאונד, זרים לראש ועוד.. עומדים לשירותכם בסטודיו.