צרו קשר

תדמית

אנשי ונשות עסקים יקרים,

אני מזמינה אותך לסטודיו הכי מתקדם וכייפי לצילומי תדמית. התמונה בכרטיס העסק שלכם היא למעשה עוד כרטיס ביקור עבורכם. תנו לנו לעזור לכם לגייס את הלקוחות המדויקים עבורכם, כי הפנים שלכם ברשת אלו הפנים של העסק. אצלנו מובטחת לכם חוויה מדהימה ובלתי נשכחת שתלווה אותכם כמזכרת נפלאה לכל החיים.

יש לכם אתר, דף נחיתה, לינקד אין ודף עסקי בפייסבוק?! אנו נשמח לבנות אתכם ביחד את התדמית המקצועית שתבדל אותכם מאחרים, תעביר את המסר הנכון באופן אותנטי ובאיכות הגבוה ביותר.

כאשר לקוחות פוטנציאליים מגיעים אליכם דרך האינטרנט, עוד לפני שהם מחליטים האם לקרוא או לדלג על התוכן המילולי, הגולשים מתעכבים על התמונה שלכם באתר.

הסטודיו מאובזר לשרותכם בבגדים ואבזור, כובעים, תיקים, משקפיי שמש, זרי פרחים לראש, צעיפים, ווסטים ואקססורייז שמתאימים לצילומי פרופיל ותדמית עסקי.

לאחר סיום יום הצילומים, התמונות עוברות ליטוש בפוטושופ. ריטוש ומחיקה של כתמים, פגמנטציה, צלקות, אקנה וכדומה. גרפיקאיות מקצועיות מצוות הסטודיו, מעבדות ומלטשות כל תמונה ותמונה. לאחר תהליך בחירת התמונות, נוכל להפיק עבורך צילומי תדמית אשר יבדלו את העסק שלך ויקפיצו אותו קדימה.

צרו קשר

מובטחת לך חוויה מדהימה ובלתי נשכחת

באיילנד סטודיו לצילום מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות.
בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך.
האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

מובטחת לך חוויה מדהימה ובלתי נשכחת

באיילנד סטודיו מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות. בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך. האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

 

אנחנו ברשת החברתית