צרו קשר

תדמית

אנשי ונשות עסקים יקרים,

יש לך אתר, דף נחיתה, לינקד אין ודף עסקי בפייסבוק?! אנו נשמח לבנות אתך ביחד את התדמית המקצועית שתבדל אותך מאחרים, תעביר את המסר הנכון באופן אותנטי ובאיכות הגבוה ביותר.

כאשר לקוחות פוטנציאליים מגיעים אליכם דרך האינטרנט, עוד לפני שהם מחליטים האם לקרוא או לדלג על התוכן המילולי, הגולשים מתעכבים על התמונה שלכם באתר.

התמונה בכרטיס העסק שלכם היא למעשה עוד כרטיס ביקור עבורכם, הסטודיו מאובזר לשרותכם בבגדים ואבזור, כובעים, תיקים, משקפיי שמש, זרי פרחים לראש, צעיפים, ווסטים ואקססורייז שמתאימים לצילומי תדמית ופרופיל עסקי.

בסטודיו מתחם לעיצוב גרפי, בו גרפיקאיות מתחום האופנה והפרסום, מעבדות ומלטשות את התמונות. ליטוש בפוטושופ מטפל באלמנטים כמו פגמי עור, צלקות, אקנה, והצרת היקפים. תוך שימוש במצלמות איכותיות, תוכנות פוטושופ ועיבוד מתקדמות, נוכל להפיק עבורך צילומי תדמית אשר יבדלו את העסק שלך ויקפיצו אותו קדימה.

צרו קשר

מובטחת לך חוויה מדהימה ובלתי נשכחת

באיילנד סטודיו לצילום מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות.
בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך.
האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

מובטחת לך חוויה מדהימה ובלתי נשכחת

באיילנד סטודיו מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות. בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך. האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

 

אנחנו ברשת החברתית