סיגל איילנד שילמן צלמת

בלב רמת השרון ברובע אלון, בדיוק במקום בו מתמזגים בשלמות העיר והטבע הירוק, מחכה לכם מבנה מפלסי הבנוי כסטודיו לצילום. מתחם הצילומים מציע איבזור ולבוש עכשווי ומסוגנן, תאורה וסאונד, קונספט עיצובי המזמין את הנוף הטבעי והאורבני של העיר רמת השרון להכנס אל תוך לוקיישן של גינה שטופת אור. היום זה כבר ברור לי שהאהבה שלי בחיים היא לצלם אנשים בתקופות וברגעים הכי משמעותיים בחייהם ולתת להם את המתנה הכי יקרה עבורם, הזכרונות שלהם בצורה אותנטית, אמיתית ואסתטית שישארו וילוו אותם לנצח.

באיילנד סטודיו לצילום מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות. בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך. האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

צילומי חוץ וסטודיו המותאמים לאופי של כל אחת באופן אישי, בגדים ואקססורייז ממיטב המעצבים, מאפרות ומעצבי שיער מהמובילים בישראל, חדרי הלבשה ועמדות איפור, מאפרות ומעצבי שיער, סטייליסטית, תאורה וסאונד, זרים לראש ועוד.. עומדים לשירותכם בסטודיו.

בסטודיו מתחם לעיצוב גרפי, בו גרפיקאיות מתחום האופנה והפרסום, מעבדות ומלטשות את התמונות. ליטוש בפוטושופ מטפל באלמנטים כמו פגמי עור, צלקות, אקנה, והצרת היקפים. תוך שימוש במצלמות איכותיות, תוכנות פוטושופ ועיבוד מתקדמות, נוכל להפיק לך בוק מקצועי שיפתח לך דלתות וכבר מיד תוכלי להשתלב בהפקות אופנה בארץ ובחו”ל.

קצת על עצמי

עוד בצעירותי ידעתי שכשיש בידי מצלמה, אני יכולה לצייר משמעות ואהבתי את זה. כבר בתיכון למדתי צילום, ומיד אח”כ התגייסתי לצה”ל, שרתתי בחיל האוויר כצלמת צבאית בפעילות מבצעית, אירועים של חיל האוויר, אימונים, צילומי שטח לצורך כתבות ותיעוד בכל רחבי הארץ. לאחר השירות הצבאי גרתי בניו-יורק מספר שנים שם המשכתי ללמוד צילום, להתפתח ולהתמקצע. עם חזרתי לארץ, פתחתי סטודיו בהרצליה פיתוח ועסקתי בעיקר בצילום אירועים, בהם הקפדתי לשלב זווית שונה וייחודית לי, וכמובן גם פן אומנותי.

מי שעוסק בצילום חייב להתפתח ולהתמקצע. המכשור משתכלל, וטכניקות מתווספות. לכן שילבתי לימודים והכשרות שיאפשרו לי לעבוד עם תוכנות מתקדמות ועם ציוד מקצועי ברמה הכי גבוהה. כמו כן למדתי קואצ’ינג במכון אדלר בית ספר להורים ושיטת טיפול בNLP.

מובטחת לכם עבודת צילום מקצועית ואיכותית, יצירתיות ושפע רעיוני. הקפדה על ליטוש תמונות אצל גרפיקאים מקצועיים, עיצוב והדפסת אלבום דיגיטאלי ברמה הכי גבוה בישראל. הסטודיו מכבד כרטיסיי אשראי ויש חניה פרטית ללקוחות.

Say Cheese

 
אנו מתחייבים על ליווי אישי סבלני ואכפתי לאורך כל הדרך, צילום מקצועי והקפדה על עיבוד, עיצוב ועריכה, עם בקרת האיכות הגבוה ביותר בתחום הצילום והעיצוב בארץ.
 
 
 
באיילנד סטודיו מאמינים בכוחה של איכות. לכן, לצד השאיפה לצמוח, להתרחב ולהמשיך להיות אחד הגורמים המובילים ונותני הטון בענף הצילום בישראל, לעולם לא נתפשר על איכות. בפרוייקט אופנה לקטלוג או בצילום בוק לבת מצווה, יום הולדת, תדמית ופרופיל עיסקי, האיכות תמיד תעמוד לנגד עינינו וכשאנחנו מדברים על איכות, אנחנו מתכוונים לכל שלב בתהליך. האיכות באה לידיי ביטוי בצילום ובלוקיישן, והיא באה לידיי ביטוי בסטנדרט הביצוע.

 

אנחנו ברשתות החברתיות